Sme firma, ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov.

RUDYMAX.SK

Začínali sme ako štyria bratia v skromných podmienkach, tieto chvíle neboli pre nás ľahké, no na druhej strane so sebou priniesli nové skúsenosti a poznatky do ďalších rokov.

V prvom rade sme sa stále usilovali, aby naša práca bola čo najlepšie odvedená a zákazník bol čo najviac spokojný s našimi finálnymi výrobkami. Spokojnosť zákazníka potom odráža naše meno, pretože len v dobrom mene firma napreduje.

Držíme sa niektorých pravidiel Baťovho etického kódexu podnikateľa.

Skúsenosti

ROKOV

15
 1. Náš zákazník – náš pán.
 2. Čokoľvek vyrobíme musí slúžiť zákazníkovi dobre, bez ohľadu na cenu.
 3. Nenaháňajme sa za peniazmi. Kto sa naháňa za peniazmi, ten ich nedobehne nikdy. Slúžte! Keď budete slúžiť podľa svojich najlepších síl, nebudete môcť uniknúť peniazom.
 4. Odmenou víťaza je právo a príležitosť slúžiť druhým.
 5. Pravý úspech docielime, keď naučíme ľudí riadiť svoju prácu a to bude týn ľahšie, čím väčší prospech z toho budú mať.
 6. Ide o to, aby každý spolupracovník vo firme poznal účtovníctvo. Chcem, aby poznal v číslach všetko, čo sa týka jeho práce.
 7. Keď sa ocitnete v zlých časoch, génius vám z nich nepomôže. Vtedy neostáva nič iné, iba konať a pracovať. V konaní a práci je život a len život nám nám ukáže, ako konať a pracovať múdro.
 8. Nebezpečie? Najviac ľudí umiera v posteli, keď sa prestali hýbať. Ak sa zastavíte, ste mŕtvy. A keď sa spomalíte, ste mŕtvy napoly. Svet bol, je a bude nebezpečným vždy. Život je pohyb, nehybnosť je smrť.
 9. Neboj sa ničoho, maj odvahu.
 10. Zbavme sa svojej malosti a veľkosť nás nájde sama.
 11. Chcete byť vodcami práce mnohých spolupracovníkov? Ak chcete s nimi vybudovať firmu, vybudijte najprv seba.
 12. Usporiadajte svoju životosprávu tak, aby ste sa stali schopný k veľkým výkonom – duševným i fyzickým.
 13. Robme len takú prácu, ktorá slúži ľuďom. Obchod je služba ľuďom. Čím dôkladnejšie pochopí obchodník túto pravdu, tým viac bude schopný rozširovať okruh ľudí, ktorí budú stáť o obchodné spojenie.
 14. Budovy – to sú hromady tehál a betónu. Stroje – to je hromada železa a ocele. Život tomu dávajú len ľudia.
 15. BUĎ PRÍKLADOM!!!
Work service

Naše služby

Ponúkame nespočetné množstvo kombinácií, tvarov, farieb, materiálov a praktických využití interiérového ako aj exteriérového priestoru.

Interiérove dvere

Interiérové dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho prvého dojmu.

Zobraziť viac

Kuchynské linky

Kuchyňa je mnohokrát považovaná za srdce celého domova. Svetom kuchýň Vás prevedieme a ukážeme Vám tie najnovšie trendy a vychytávky.

Zobraziť viac

3D prehliadky

Online zážitok, ktorý umožňuje návštevníkovi pohybovať sa v interiéri objektu a vidieť ho z akéhokoľvek uhla, ako by sa v ňom fyzicky nachádzal.

Zobraziť viac

3D vizualizácie

V súčasnosti je už štandardom využiť moderné technológie 3D vizualizácie, pomocou ktorej získate prehľad o priestorovom usporiadaní celej kuchyne.

Zobraziť viac

Vstavané skrine

Jedným z najlepších priestorových riešení odkladacích priestoroch v domoch či bytoch systém vstavaných skríň, ktoré sú presne na mieru.

Zobraziť viac