Sme firma, ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov.

RUDYMAX.SK

Začínali sme ako štyria bratia v skromných podmienkach, tieto chvíle neboli pre nás ľahké, no na druhej strane so sebou priniesli nové skúsenosti a poznatky do ďalších rokov.

V prvom rade sme sa stále usilovali, aby naša práca bola čo najlepšie odvedená a zákazník bol čo najviac spokojný s našimi finálnymi výrobkami. Spokojnosť zákazníka potom odráža naše meno, pretože len v dobrom mene firma napreduje.

Držíme sa niektorých pravidiel Baťovho etického kódexu podnikateľa.

Skúsenosti

ROKOV

15
  1. Náš zákazník – náš pán.
  2. Čokoľvek vyrobíme musí slúžiť zákazníkovi dobre, bez ohľadu na cenu.
  3. Nenaháňajme sa za peniazmi. Kto sa naháňa za peniazmi, ten ich nedobehne nikdy. Slúžte! Keď budete slúžiť podľa svojich najlepších síl, nebudete môcť uniknúť peniazom.
  4. Pravý úspech docielime, keď  naučíme ľudí riadiť svoju prácu a to bude tým ľahšie, čím väčší prospech z toho budú mať.
  5. Neboj sa ničoho, maj odvahu.
  6. Chcete byť vodcami práce mnohých spolupracovníkov? Ak chcete s nimi vybudovať firmu, vybudujte najprv seba.
  7. BUĎ PRÍKLADOM!!!
Work service

Naše služby

Ponúkame nespočetné množstvo kombinácií, tvarov, farieb, materiálov a praktických využití interiérového ako aj exteriérového priestoru.

Interiérove dvere

Interiérové dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho prvého dojmu.

Zobraziť viac

Kuchynské linky

Kuchyňa je mnohokrát považovaná za srdce celého domova. Svetom kuchýň Vás prevedieme a ukážeme Vám tie najnovšie trendy a vychytávky.

Zobraziť viac

3D prehliadky

Online zážitok, ktorý umožňuje návštevníkovi pohybovať sa v interiéri objektu a vidieť ho z akéhokoľvek uhla, ako by sa v ňom fyzicky nachádzal.

Zobraziť viac

3D vizualizácie

V súčasnosti je už štandardom využiť moderné technológie 3D vizualizácie, pomocou ktorej získate prehľad o priestorovom usporiadaní celej kuchyne.

Zobraziť viac

Vstavané skrine

Jedným z najlepších priestorových riešení odkladacích priestoroch v domoch či bytoch systém vstavaných skríň, ktoré sú presne na mieru.

Zobraziť viac